Ugrás a tartalomhoz

Fotó

DVD-n hangsáv cseréje,változtatása!Eredeti menü megtartásával szeretném!

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
5 válasz erre a témára

dohi

dohi

Made in China

• Elit
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 605 Hozzászólás
  • 4 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Nordkapp
Hali! Légyszíves segítsen valaki, hogyan tudnám egy DVD-n a hangsáv cserét (pl. olasz ki, helyette magyar be) eredeti menü megtartásával megoldani. wub.gif (Esetleg a menüt minimálisan átirni, pl. az italian-t hungarian v. magyarra , de ez túl nem fontos). Menü nélkül megy a dolog, de szeretném, ha megmaradna az is.
Légyszíves valami programot ajánljatok és ha lehet leírást vagy annak fellelhetőségét is, mert igen "zöldfülű" vagyok a témában. wacko.gif
Köszi előre is!

dohi
cool.gif
  • 0

pityu30

pityu30

Feltörekvő

• Veterán
  • PipaPipa
  • 0
  • 61 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Edelény
szia!

Ezt olvasd végig:

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

Elég jól magyaráz annó nekem is sikerült feliratot hozzáadni. Bár a gomb átírásról nekem is kéne valami leirás.
  • 0

dohi

dohi

Made in China

• Elit
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 605 Hozzászólás
  • 4 köszönet
  • Lakhely:Nordkapp
Köszönöm pityu30!

Kipróbálom.

cool.gif
  • 0

golyzer

golyzer

Feltörekvő

• Veterán
  • PipaPipa
  • 0
  • 65 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Baja
Sziasztok!
Mivel az én gondom is hasonló, gondoltam nem nyitok ezért 1 új topicot!
Nos, a probléma a következő: van 1-2 DVD filmem, amelyen kicsit rossz a hang (az egyik oldal hangosabban szól, mint a másik, de nem 5.1-es hang, hanem 2.0!!!)
Vmilyen progikkal megoldható lenne, h levarázsolni a 2.0-ás hangot, és kijavítva visszadobni az eredeti helyére??
Ha valaki tudja, mit, hogyan kell csinálni, kérem írjon!!!!
Előre is köszönöm!!!
  • 0

ádi123

ádi123

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 60 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:y:99999 x:56565
Sziasztok!
Bocsi hogy hülyeséget kérdezek...de ha átkonvertálom a divx-et dvd formátumba akkor a házimozin 5.1-es hangzású lesz?

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!:)
  • 0

pityu30

pityu30

Feltörekvő

• Veterán
  • PipaPipa
  • 0
  • 61 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Edelény
golyzer: dvd audio ripper - Ezzel a progival lemented a kívánt hangsávot mondjuk wavba, betöltöd sony sound forge-ba ott kijelölöd a halkabb hangsávot és a process menü volume parancsával szórakozol százalékban van megadva az eredetihez viszonyítva (ha pl 50% al hangosítani akarod akkor 150% ot állítassz a csúszkán). Aztán ha engedi ezt ac3 stereo 48khz 192kbitbe elmented. És a fentebb linkelt másik hozzászólásban lévő progikkal a leirás szerint összedobod a kész dvd-t.

ádi123: Csak akkor ha az eredeti avi-n is 6 csatornás volt a hang. Ha 1400Mb körüli vagy 2cd-s akkor jó esélyed van rá hogy igen. g-spot vagy media player classic progi megmutatja hogy igen-e
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó