Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Mac vagy Windows? es a torrentek, warezekMac vagy Windows?

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
3 válasz erre a témára

zoomen

zoomen

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 28 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Hello mindenki! nemsokara gepet szeretnek venni.

Vagy Mac vagy egyeb. Meg soha nem volt Mac-om.

Ha egy ket kerdesben segitene valaki azt megkoszonnem.

Pl: eddig volt egy sima asztali Pc-m. pentium 4. semmi extra iroda gep osszeallitas.

viszont sokat toltottem le torrent es warez oldalakrol( errol az oldalrol is)

Filmeket,zeneket,programokat,jatekokat...

neha akadoztak a dolgok de azert boldogultam.

A kerdes az ha veszek egy asztali Mac -ot vagy Macbook -ot akkor is meg tudom csialni ugyanezeket?

tehat az operacipos rendszer engedni fogja a telepitest ha letoltok egy jatekot egy warez oldalrol es Crack-elni akarom?

Vagy a filmek ,zenek ugyanugy futni fognak a gepen mint egy Pentiumon Windows-al?

Koszi ha valaki valaszol!! :-)
  • 0

Gabi89

Gabi89

Trancer

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 3
  • 5014 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Kecskemét
Filmet nézni és zenéthallgatni természetesen tudsz majd. Persze nem biztos ,hogy avval a programmal amivel most. Pl. WMP felejtős mivel MS program...
Játékok már nehezebb ügy csak azok futnak melyeket átírtak MAC-re szerencsére egyre több van. (Dirt2,COD4-5,Prototype)
Szóval torrent oldalakon külön MAC-es kategóriában kell keresni a játékokat. Még valami arra készülj fel ,hogy a telepítés másképpen zajlik mint Windows alatt. Mac OSX alapja Unix tehát nem kicsit hajaz a linuxra.
  • 0

zoomen

zoomen

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 28 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Koszi a valaszt. Utananeztem a neten, Blue-ray -sem tudok rajta nezni, mert nem all szerzodesben a Sony val a Mac, es meg egy darabig igy lessz. Nagyon hozzaszoktam hogy Torrent Warez oldalakrol szinte barmit le lehet tolteni es telepiteni, lehet nem orolnek neki ha nem tudom telepiteni a kedvenc programomat, jatekomat, vagy egyeb.

persze megvenni barmit lehet a Mac-hez, de szerintem eleg osszsporolni a penzt egy jo gepre, nem meg utanna ilyen olyan szoftwereket venni hozza ....

szoval meg nem tudom, meg vizsgalodom egy darabig...
  • 0

iChad

iChad

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 18
  • 155 Hozzászólás
  • 17 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Magyarország/Piliscsaba
  • Érdeklődés:Linux
Hm...miért is nemtudsz blue Rayt nézni?ohmy.gif énis Mac használó vagyok (iMac 27")és demmiféle gondom a blueray filmekkel!
  • 1

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó