Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Segítség!Szexbaleset

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
6 válasz erre a témára

oldjawa25

oldjawa25

Lézengő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 38
  • 76 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
Sziasztok!
Ma este a barátnőmmel lefeküdtem! Nagyon jó volt minden.... De van/volt egy kis gond! A lényeg, hogy minden menet előtt felhúztam a gumit... Mielőtt elélveztem is megnéztem rajtam van-e.... 4 menet volt... 4 és fél óra alatt... A 3.menetnél volt a gond, élvezés előtt megnéztem rajtam van a gumi, és egyszerre mindketten szuperül eléveztünk, életem legjobb aktusa volt... Nade amikor kihúztam a farkam nem volt rajtam a gumi!!!! :o Te jó ég!! :blink: A csaj sremmit se vett észre, utána volt még 1 menet akkor meg a végén alig tudtam levenni a gumit... A csajt hazavittem, mert ma nem alszik nálam.... Olyanról már hallottam, hogy valakinek felnyomták szexközbe a tampont és bennemaradt... Tudom azt is, hogy orvos tudja csak kivenni... Na de ilyenkor mi van ami velem történt??? Nekem 20 cm-es a farkam, azt tuti, hogy csak orvos tudja kivenni. De mit mondok a csajnak, vagy ő honnan fogja észrevenni ha ez tényleg így történt? Nem-e csináltam fel? Mit lehet tenni? Mit csináljak én? Teljesen be vagyok szarva, légyszi segítsetek! Köszönöm előre is segítséget, és mindenkinek legyen szép estéje, ha már nekem így elbaszódott... Üdvözlettel: Oldjawa25
  • 0

Zuluparaszt

Zuluparaszt

Vicces Fiú

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 34
  • 708 Hozzászólás
  • 0 köszönet
wtf iylen előfordul de azonnal szólnod kelltt volna neki... ebből nem sok jó sülhet ki, főlleg ha nem embereled meg maagdat és szólsz neki rögtön!

(remélem csak kamu)
  • 1

Atticus

Atticus

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 4
  • 55 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Budapest
Szóljál neki, mert előbb utóbb rettentően fájni fog a hasa! :) És jobb ha tőled tudja meg mi történt, mint hogy orvostól..
  • 1

oldjawa25

oldjawa25

Lézengő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 38
  • 76 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Igen már tájékoztattam róla, most már csak attól félek, hogy nem-e lesz belőle gyerek.... Köszönöm a válaszokat, már csak arra lennék kíváncsi, hogy kb mennyi idő után kezd el fájni a hasa? Mert ha mondjuk el megy orvoshoz az meg nem talál semmit, akkor engem fog hülyének nézni... De az is vagyok :(

Zuluparaszt: Hidd el tőlem senki nem örülne neki jobban ha csak kamu lenne....
  • 1

zoliq

zoliq

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 1
  • 54 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Szlovákia
Nekem csak olyan esetem volt hogy a gumi elszakadt de még az elélvezés elött. Észrevettem, régit levettem, új gumi, mehetett tovább a dolog. Aztán meg 1 napra rá felhívott hogy egy darabka benne maradt az elszakadtból, nem részletezte hogy hogyan vette észre de nem volt gondja kivenni.
  • 1

oldjawa25

oldjawa25

Lézengő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 38
  • 76 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Mostmár ezt is sikerült kivenni csak a gond az, hogy valószínű a cucc is benne maradt.... Szval mostmár csak 1 dolog miatt kell aggódni... De annak a megoldását már elintéztük... Mostmár lehet megnyugodni. Mindenkinek sok odafigyelést, és jobb eseteket kívánok :D
  • 0

grievous00

grievous00

Feltörekvő

• Veterán
  • PipaPipa
  • 0
  • 74 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Mostmár ezt is sikerült kivenni csak a gond az, hogy valószínű a cucc is benne maradt.... Szval mostmár csak 1 dolog miatt kell aggódni... De annak a megoldását már elintéztük... Mostmár lehet megnyugodni. Mindenkinek sok odafigyelést, és jobb eseteket kívánok biggrin.png

Mi lett a sztori vége? :) 

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó