Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Feliratozással kapcsolatos kérdések!Mindent a feliratokról!

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
42 válasz erre a témára

csempész

csempész

Anya megengedte

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 841 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Neme:Férfi
Miért nem a VSO Convert X to DVD-vel próbáltad meg csinálni?
  • 0

ediwolf

ediwolf

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 120 Hozzászólás
  • 0 köszönet
gondoltam egy DVDre rateszek tobb .avi-s filmet de megprobalom atkonvertalni smile.gif koszi
  • 0

ediwolf

ediwolf

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 120 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Miért nem a VSO Convert X to DVD-vel próbáltad meg csinálni?

szia megprobaltam atkonvertalni a VSO-val de 2 perc utan beállt valami hibauzenetet irt ki amit most nem tudok fejbol sad.gif
  • 0

bigyó007

bigyó007

Totyogó

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 1 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Nem tudom jó helyre írok-e, de az lenne a kérdésem, hogy, ha leszedett valaki nekem egy filmet, de külön volt hozzá a felirat, akkor azt hogy kell rá illeszteni a filmre???sajnos még elég kezdő vagyok........a segítséget elfogadnám,köszi előre is
  • 0

csakenvagyok

csakenvagyok

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 27 Hozzászólás
  • 0 köszönet
A filmel egy mappába tedd a feliratot, és nyisd meg a filmet olyan progival, ami lejátsza a feliratot(talán bsplayer), és ennyi
  • 0

andriis

andriis

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 140 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Unknown
Nevezd át ugyanarra a névre a feliratot, mint a filmet, csak .avi kiterjesztés nélkül és a végére írj .srt-t.
  • 0

heni.....

heni.....

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 5 Hozzászólás
  • köszönet
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy milyen programot keressek ahhoz, hogy feliratot írhassak egy film alá?
Szeretnék lefordítani néhány filmrészletet és valami olyan programot keresek, ami ha megállítom
a filmet, és írok feliratot, az be is teszi a megfelelő időre.
Lehetetlent keresek?
(Ja és utána megnézhető formátumú maradjon a fim.)

ohmy.gif) heni (o:

• 0

TurtLee

TurtLee

Vicces Fiú

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 722 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Sziasztok!

Nekem szükségem lenne egy olyan programra, amivel meg tudom változtatni a felirat FPS-ét (25-ről 23,976-ra kellene, de persze ez már részletkérdés). Próbáltam már Subtitle Workshop-pel, változtatott is valamit a feliratok időzítésén, de nem lett jó. Ugyanúgy elcsúszik. Ha valakinek van valami jó megoldása erre, kérem ossza meg velem is!
Köszi!
  • 0

pityu30

pityu30

Feltörekvő

• Veterán
  • PipaPipa
  • 0
  • 61 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Edelény

Sziasztok!

Nekem szükségem lenne egy olyan programra, amivel meg tudom változtatni a felirat FPS-ét (25-ről 23,976-ra kellene, de persze ez már részletkérdés). Próbáltam már Subtitle Workshop-pel, változtatott is valamit a feliratok időzítésén, de nem lett jó. Ugyanúgy elcsúszik. Ha valakinek van valami jó megoldása erre, kérem ossza meg velem is!
Köszi!

Hidd el pedig hogy a subtitle workshop jó erre. A jobb oldali panelen beállítottad az input-optut fps-t? Ha meg statikusan csúszik az egész végig akkor is abban lehet milliszekundumra előre hátra tologatni 1mp=1000ms erre figyelj.
  • 0

Kizi

Kizi

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 208 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Bp
hello
tudnátok mondani egy (lehetőleg magyar) progit amivel feliratot tudok égetni a filmekbe?
és ha lehet azt is leírná hogy hogyan kell?
előre is köszi
  • 0

mobala

mobala

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 55 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Sziasztok!

Itt olvastam fenntebb egy elég részletes leírást a feliratégetésről.

Kérdésem az lenne h használt már valaki Adobe Encore DVD-t feliratkészítéshez? Én most kezdek elmélyülni benne, megvettem hozzá könyvet is és ott írja h simán lehet csinálni hozzá. Egy txt fájlba megírni a szöveget, időkóddal ellátva és azt az encore simán megeszi. Valakinek van tapasztalata?
  • 0

Andrea 11

Andrea 11

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 61
  • 138 Hozzászólás
  • 78 köszönet
  • Neme:
  • Lakhely:Budapest
Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni. leszedtem egy jó kis sorozatot. Néhány része feliratos (avi+srt file). Ki szeretném írni őket úgy, hogy az avit a felirattal együtt játsza le asztali lejátszó is. A nevek azonosak.Eddíg Neroval UDF formátumban írtam ki őket. Szóval nem szeretném konvertálni, csak azt, hogy az avi és a felirat biztosan együtt induljon, és asztaliban is menjen. Előre is köszönöm a segítséget!
  • 0

iciripiri

iciripiri

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 8
  • 61 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Neme:

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni:

Meglévő srt feliratot szeretnék színben és betűméretben megváltoztatni, mert kicsit romlott a szemem ahogy öregszem és a szabványos méretű és színű feliratot gyakran nem tudom elolvasni.

Imádom az új angol krimisorozatokat, a kedves fordítók meg is csinálják hozzájuk hamar a feliratokat. de ha olyan a háttere a filmnek, hogy mondjuk világos, akkor nem látom a világos (fehér színű) betűket.

Próbálkoztam már subtitle workshopban, de valamit nem csinálok jól, mert a tévén a lejátszáskor mindig ugyanaz a fehér színű felirat jelenik meg, amiről változtatni szeretnék. Ha valaki tud segíteni, kérem szépen, hogy tegye meg.

Előre is köszönöm! Üdv

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó